GÜZELLİĞİNİZE!...

Kurucumuz ve Tarihçemiz

Kadın güzelliğine yönelik bütüncül hizmetlerin sunulduğu Mehtap Gürbüz Güzellik Salonu, Konya’da 2009 yılında 18 yıllık bir deneyimin sonucu olarak kurulmuştur. Uzman Estetisyen Mehtap Gürbüz’ün uluslar arası otel zincirleri de dahil olmak üzere çeşitli kuruluşlardaki başarılı uygulamalarının bir devamı niteliğinde olan “Mehtap Gürbüz Güzellik Salonu” nitelikli kişisel bakım hizmetlerinin verildiği özellikli bir yapıya sahiptir. Çalışma hayatı boyunca “güzellik” söylemine farklı bir soluk getirmeyi amaçlayan Mehtap Gürbüz, mesleki kariyerinin tamamında kadın ve güzelliğine yönelik olarak çalışmıştır. İktisadi ve İdari Bilimler alanındaki eğitimini İzmir’ de aldığı kozmetik ve estetik programları ile zenginleştiren Gürbüz, çok sayıda uluslar arası kozmetik markanın workshoplarında spesifik cilt uygulama eğitimleri almış olup sektörün en tecrübeli isimleri arasında gösterilmektedir. Çok kısa sürede Konyalı bayanlar tarafından kabul gören markamızın başarısı, hiç şüphe yok ki “mesleki adanmışlığın” sonucudur.

Felsefemiz

"Güzellik vazgeçilmez tutkumuz olduğu kadar tamamlayıcımız, şekillendiricimiz, aklımız, ışıltımız ve yaşama tutunma biçimimizdir” felsefesinden hareketle salondaki her uygulama kişiye özel olarak tasarlanmıştır.


Niçin Mehtap Gürbüz?

Tüm hizmetlerin ön koşulu olan hijyen standartlarının korunduğu rahatlatıcı atmosferi, profesyonel uygulayıcıları, kullanılan ürün ve ekipmanlardaki yüksek kalite ve özgün hizmet anlayışı ile Mehtap Gürbüz, Konya’ya yepyeni bir güzellik anlayışı getirmiştir. Güzelliği sadece kozmetik uygulamalarla değerlendirmeyiz. Bu bağlamda sektörde açılan her salonun güzellik hizmeti verdiğini söylemenin doğru olmadığına inanıyoruz. Güzellik uygulamaları malzeme kalitesinden, uygulayıcıların profesyonelliğine, hijyenik koşullara kadar çok çeşitli alanların bir toplamı olarak değerlendirilmelidir. Güzelliğin sorumlulukla hareket edilmesi gereken bir alan olduğunu gözden kaçıran işletmelerin varlığı, hem sektör hem de bu hizmetleri alan tüketiciler açısından oldukça olumsuz sonuçlara yol açabilmektedir. Bu bağlamda oldukça dikkatli olunması gereken bu alanda hem işletmelerin hem de tüketicilerin bilinçli olması zorunlu görünmektedir.


Teknolojik Yatırımlar ve Profesyonellik

Teknolojik gelişim, güzellik sektöründe kullanılan yöntemlerden araçlara, kullanılan malzemelere, mamullerin içeriklerine kadar çok çeşitli gelişmelere olanak tanımıştır. Cihazların ve yardımcı ürünlerin etki gücü ve başarısı artmış, güzellik ve bakım alanına ilişkin şaşırtıcı sonuçları elde etmeye yarayan çok sayıda gelişme kaydedilmiştir. Yaşlanma etkileri geciktirmeden incelmeye, tüylerden tamamen kurtulmaya çok sayıda güzellik problemini çözücü alternatif ortaya çıkmıştır. Üstelik bu çeşitliliğe neredeyse her yerde rastlamak mümkündür. Kuruluşumuz, sürekli olarak en yeni ve en etkin teknolojik ürünlerle hizmet vermektedir. Alanında devrim niteliği taşıyan cihazlar ve ekipmanlarla hizmet vermekte ve kendini sürekli yenilemektedir.
Ancak ürün ve cihaz kalitesinin artmış olması uygulamaların başarısı için yeterli görülmemelidir. Çünkü hiçbir ürün ve cihaz uygulayıcısının uzmanlığından bağımsız düşünülmemelidir. Bu bağlamda sadece teknolojik yatırımın değil aynı zamanda uygulayıcıların profesyonelliğinin de bu yatırım hızıyla doğru orantılı olarak gelişmesi gerekmektedir. Mehtap Gürbüz’de sadece teknolojik yeniliklerle değil aynı zamanda kendini sürekli geliştiren uzman uygulayıcılarla hizmet verilmektedir.


DÜNÜMÜZ, BUGÜNÜMÜZ, YARINIMIZ…

Mehtap Gürbüz Markası olarak önceliğimiz mevcut kalitemizin sürdürülebilirliğini sağlamaktır. Yıllardır öncülüğünü yaptığımız alanlarda yarın da markamızın bayrağını dalgalandıracağız. Zamanla değişen ihtiyaçlar, teknolojik yenilikler ve sosyal koşullarla birlikte hem teknolojik yatırım hem de profesyonel uygulayıcılara yönelik yatırımlarımız hep sürecektir. Kalitenin müşteri memnuniyeti olduğu gerçeğinden hareketle müşterilerimizin hizmet almaktan mutlu ve memnun olmaya devam edecekleri bir marka hikayesini yazmaya devam edeceğiz.

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.
Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.