DAHA PARLAK, NEMLİ VE ELASTİK CİLT! işte bunu snow cell gerçekleştirecek…

Son zamanlarda özellikle leke tedavileriyle ilgili Snowcell enzim peeling uygulamaları (Hollywood bakımı ) çok tercih edilir hale geldi.

Kişileri sosyal hayattan uzaklaştırmadan her mevsim rahatlıkla yapılabilecek bir uygulama olması ve diğer tedavilerle rahatlıkla kombine edilebildiğinden kür bakımların vazgeçilmezi oldu.

İçerdiği % 70 Askorbik asit (C vitamini ), Arbutin, Kojic asit, Kolajen, Peptidler, Hint Bektaşi

üzümü özü gibi içerikler sayesinde leke tedavisinin yanı sıra uygulamanın hemen arkasından ciltte çok ciddi bir aydınlanma etkisi yaratıyor.

Snowcell enzim peelling uygulamasından sonra kişiler kendini Hollywood yıldızı sanıyor demesinden ötürü uygulamanın adı Hollywood bakımı olarak kaldı.

Leke tedavilerinde mutlaka görmek istediğimiz kojik asit de bu ürünümüzün içinde mevcut...

Peeling deyince akla soyma işlemi geliyor, Snowcell bakımın da soyma işlemi yok.

Cildi soymadan cilt altındaki melanini koyultan tirosinaz enzimini baskılayarak hem lekeyi azaltıyor hem de lekenin tekrar geri gelmesini engelliyor.

Daha güçlü bir etki almak için dermapen ile beraber de kombine ettiğimiz Snowcell Hollywood Bakımı’nda özellikle olgunlaşmış dut yapraklarından elde edilen arbutinin leke tedavilerinin başarısındaki payı büyük…

Bilinen kimyasal peelingler hasar görmüş cildin üst tabakasını soyarak etki eder. Bu durum cildin hassaslaşmasına ve epidermisin incelmesine sebep olur. Snow cell enzim peeling ciltte lekelenmeye sebep olan enzimi baskılayarak cilt renginin açılmasını sağlar. Peelingin ardından uygulanan serumla cildin nemi artırılıp, büyüme faktörleri, peptitler ve antioksidan içeriklerle cildin bakımı tamamlanarak, cildin yeniden yapılandırılması sağlanır. Tam bir bakım sunan peeling tek başına güçlü bir tedavi konseptidir ve her mevsim güvenle uygulanır.

Mehtap Gürbüz güzellik salonunda uzmanınız cilt teşhisi ve konsültasyon sonrası snow cell bakımı önere bilir yada başka bakımlara kombine olarak ekleyerek bu özel bakımı uygular. Haftada bir uygulanan bu bakım dermapen uygulamasıyla birlikte de yapılabilir. Ev bakımıyla yürütülmesi önerilir.

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.
Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.