ZAMANI GERİ SARMAK İÇİN! BİR KALEM BİR YÜZÜ BU KADAR NASIL GÜZELLEŞTİRİR?

Yaşlanmayı durdurmak imkansız. Yaşlanmanın olumsuz etkilerini yavaşlatmak kimi zaman da gidermek mümkün. DERMAPEN yöntemi ise bu çalışmaların en başarılı sonuçları arasında yer alıyor.

Mikro iğneleme uygulamalarında amaç çok küçük iğnelerle deride hedeflenen derinlikte binlerce mikro kanallar açmaktır. İğneler deriye girip çıkarak adeta cildi aldatarak yaralanmış hissi oluşturur. Cilt burada yaralandığı hissini aldığı için yeniden kolajen, elastin dediğimiz fibriler üretmeye geçer.

Bu şekilde cilt altında, yeni üretimlerle dolgunlaşma ve sıklaşma cilt yüzeyinde de gençleşme ve tazelenme olur.

50’li yaşlar, göz çevresindeki, yanaklardaki, boyun bölgesindeki kırışıklıkların fazlalaştığı yaşlardır. Cildin hücre üretimi iyice yavaşladığından, bu dönemlerde yaşlılık lekeleri görülür ve deri incelmeye başlar.

Bu mikro kanallar deri yüzeyinde uygulanacak ilaç, kozmetik ve serumların emilimini büyük oranda artırır. Bir kalem işte böylece zamanı geriye sarar…

Mikro iğneleme uygulamaları tek başlarına kullanıldığı gibi hyaluronik asit, peeling ajanları, büyüme serumları ve peptidler ile kombine kullanılır.

Mikro iğneleme diğer uygulamalara göre daha yeni bir uygulamadır. Botoks, dolgu sistemleri, lazer sistemleri ilk akla gelen sistemler oluyor. Mikro iğneleme yöntemi son zamanlarda rağbet görmeye başladı. Çünkü mikro iğneleme yöntemi pek çok uygulamanın yerini tutabilen bir yöntemdir.

Cildinizdeki kırışıklıkların çoğu cilt kaslarınızın kasılmasıyla oluşan mimik işaretleridir . Kas kasılmaları kırışıklıklar üzerinde en az çevresel yaşlanmanın yaptığı hasarlar kadar etkilidir. Yüz kaslarının kasılmasına bağlı kalıcı cilt kırışıklıkları yüzündeki tekrarlayan ifade mimiklerinden kaynaklandığından bunların çoğu güldüğünüz, ağladığınız veya nasıl düşündüğünüzle ilişkili olarak ortaya çıkar.

Yaşlanmayla savaşırken yaşlanan cildin sorunlarını azaltmada ulaşılan en son nokta peptidler ,alfa lipolik asit,suda eriyen C vitamini gibi antioksidanların keşfi gibi görünüyor.Peptid ürünlerinin sadece yaşlanmayla ilişkili izleri değil yanık ,akne ,yaralanmalar yada su çiçeğine bağlı eski izleri onarmada da etkili olmalarıdır.


DERMAPEN HANGİ DURUMLARDA KULLANILIR?
Akne ve izlerin tedavisinde
Genişlemiş gözeneklerin küçülmesinde
Güneş hasarlı cildin tedavisinde
Göz çevresi problemlerinde
Boyun ve dekolte alanlarında hafif kırışıklık ve sarkmalarda
Stria(çatlak) tedavisinde
İnce çizgilerin tedavisinde ve derin kırışıklıkların hafiflemesinde
Skar (yara izlerinde) tedavilerinde kullanılabilmektedir.

DERMAPEN SONRASI NELERE DİKKAT EDİLMELİDİR?
Uygulama sonrası 8 saat cilt yıkanmamalıdır.
Güneş kremi kullanılmalıdır
Uygulama sonrası su bazlı nemlendirici uygulanmalıdır
Makyaj 4-8 saat sonra uygulanmalıdır,Ancak ideal süreç 24 saattir.
Uygulama sonuçları 2-3 ayda maksimum sonuçlar gözlemlenir. Elde edilen sonuçlar 12 ay boyunca kalıcı olmaktadır.

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.
Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.