SOĞUK BUZ LAZER DE 3 DALGA BOYUNUN GÜCÜ!

Ağrısız, Hızlı, Etkili ve Şimdi DAHA Güçlü …

SOĞUK Buz Lazer kullandığı yenilikçi teknolojiler ile lazer epilasyon alanında adeta devrim yaratmıştır. Etkili ve kalıcı sonuçlara sahip olması, ağrısız, yan etkisiz ve son derece hızlı uygulama imkanı sunması ile Soğuk Buz Lazer çok tercih edilen lazer epilasyon yöntemi olmuştur. Soğuk Buz Lazer şimdi 3 dalga boyuna sahip yeni modeli gücünü de etkinliğini de arttırmıştır. Buz Lazer 3 DALGA BOYU Buz Lazer epilasyonun sunduğu tüm avantajların yanı sıra 3 farklı dalga boyuna sahip olması ile lazer epilasyonun etkinliğini bir üst seviyeye taşımıştır. - 3 Dalga Boyunun Gücü - Ağrısız - Yan Etkisiz - Hızlı - Konforlu - Etkili

-Hem İnce Hem de Kalın Tüyde Etkin
-Tüm Cilt Tiplerinde Güvenle Uygulanabilir.Bronzlaşmış Ciltlerde bile güvenle uygulama yapılır.
-Her Mevsim Uygulanabilir.
-Batık Tüylerde İlk Seanstan İtibaren Etkin Tedavi Süreci Sağlar.

SOĞUK BUZ LAZER DE 3 DALGA BOYUNUN GÜCÜ

3 farklı lazer dalga boyunu tek tedavi başlığında birleştiren Soğuk Buz Lazer günümüzün en gelişmiş ve en kapsamlı lazer epilasyon uygulamasıdır. 3 farklı lazer dalga boyunun her biri kılın yapısındaki farklı bir anatomik yapıyı ve farklı doku derinliklerini hedefler.

755 nm Alexandrite kıla rengini veren melanin tarafından en çok emilen dalga boyudur. Açık renkli ciltlerde ve koyu renkli kıllarda oldukça etkilidir.

810 nm Diode dalga boyu orta seviyede melanin emilimine sahiptir. Bu nedenle koyu renkli ciltlerde güvenle epilasyon yapılabilmesini sağlar.

1064 nm Nd:YAG dalga boyu düşük melanin emilimi ile çok koyu renkli ciltler ve bronz tenler için idealdir. 1064 nm kıl folikülüne en derin nüfus edebilen dalga boyudur. Bu da sırt ve kasık bölgesi gibi derin yerleşimli kılların epilasyonunda başarılı sonuçlar elde edilmesini saglar.Soğuk Buz Lazerde Devrim!

3 dalga teknolojisi bir arada (nd-alexs-diot) ve bir başlıkta toplanmış.3 dalga boyu ile aynı anda atış yapılarak kılın farklı anotomik derinliklrine eş zamanlı olarak ulaşılır.3 farklı dalga boyunun emilim ve penetrasyon seviyelerini birleştirerek kapsamlı bir tedavi sunar.Daha etkin bir sistem olan 3 dalga boyu seans sayılarının kısalmasını sağlar.

3 Dalga Boyu Soğuk Buz Lazer Nasıl Uygulanır?

Soğuk Buz Lazer 3 Dalga Boyu son derece konforlu bir epilasyon sunar. Uygulama esnasında cildi buz gibi soğutan kontak soğutma sistemi de neredeyse tamamen ağrısız bir epilasyona olanak tanır.
Soğuk Buz Lazer 3 Dalga Boyu uygulama esnasında cildi uzun süre etkili biçimde serinleten buz teknolojisine sahiptir. Soğuk Buz Lazer cihazının başlığındaki soğuk safir uç uygulama esnasında cildi serinletir ve rahatlatır. Safir uç cilde temas ettiğinde buz gibi soğuktur ve cildi -3° C’ ye kadar soğutur. Bu kontak soğutma sistemi hasta konforunu arttırarak uygulamaları Ciltte yanık ve leke oluşma riskini ortadan kaldırır.

AĞRISIZ BİR SİSTEM

Soğuk Buz Lazer 3 Dalga Boyu epilasyon ile başlık cildi ütüler gibi sürekli hareket halindedir. Bu yöntemle kıl kökünü tahrip edecek ısıya kademeli olarak ulaşılır. Bu kademeli ısıtma metodu ve gelişmiş soğutma sistemi bir arada neredeyse tamamen ağrısız bir epilasyona olanak tanır. Buz Başlık cildi -3° C’ye kadar soğuttuğundan uygulama esnasında cilt buz gibi serinler, ferahlar ve sadece çok hafif bir ısı hissi duyulur.

Soğuk Buz Lazer 3 Dalga Boyu Epilasyon Daha Hızlı

3 dalga boyu soğuk buz lazer seans sürelerini yarı yarıya kısaltan geniş boyutlu tedavi başlığına sahiptir. 2 cm tarama alanına sahip tedavi başlığı ve saniyede 10 atış yapan teknolojisi ile günümüzün mümkün olan en hızlı epilasyonu Soğuk Buz Lazer 3 Dalga Boyu ile gerçekleşir. Yaklaşık 45 dakika tüm vücut epilasyonu için yeterlidir

KONTROL SEANSINA GEREK YOK!

3 dalga boyu soğuk buz lazer sisteminde kontrol seansına gerek yoktur.Ütüleme tekniğiyle yapılan uygulama aynı noktaya defalarca lazer atışı yapmamıza olanak tanımakta lazer ışığının değmediği hiçbir nokta kalmamaktadır.Dolayısıyla 1 ay sonra konrol atışına ıhtıyaç kalmamaktadır.Yapılacak kontrol atışı kılın döngüsünü bozacaktır.Vücut bölgesinde 2 ayda bir sean yapmanın amacı kıllın anagen dönemdeki kıllarını yakalamaktır.Uzaktan ve tek tek atış yapılan sistemlerde kontrol yapılabilir.Çünkü bu sistemlerde boşluk bırakılarak yapılır, kontrolde bu lazer ışığının değmediği noktalara atış yapılır.
Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.
Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.